Baş Belası Dizisi Son Bölüm Özet Fragman
Baş Belası Dizisi Son Bölüm Özet Fragman

Baş Belası Dizisi Son Bölüm Özet Fragman

Baş Belası Dizisi Son Bvefat Özet Fragman ve dizinin son bvefatında yaşanan hadiseleri haberin devamında bulabilirsiniz. Baş Belası Son Bvefat Özetinde İpek şebekeyi bulmak ve kendisinin yaşamını bu denli alt üst eden hadiseleri çözmek için annesinin itirazlarına karşın cinayet şube amiri Mehmet sayesinde kaptan uygulama olarak işe başlar. Psikolog olarak bir odaya gereksinimi olduğu için amirinin emriyle Şahin’in odasını kullanmaya başlar. Şahin bu işe kızsa da adamın belgelerini karıştırdığı için İpek gidişattan çok memnundur.
Baş Belası Dizisi 2. Bölüm Özeti

Arkadaşı Naz ise kendisini kandıran kocasını ufalarken mülklerin hepsini ve yüklü bir nafakayı koparmak için elinden gelen her şeyi yapar. Konutlarının elektrik faturasını bile ödeyemeyen dostuna destek etmek için uğraşır. Annesi Perihan’a da kaybettikleri toplum yaşamını kazanması için torunu için yapmak istediği cümbüş için destek olur. Ancak cümbüş bvefat sonunda durma noktasına kazanç. 

Baş Belası Dizisi 2. Bvefat Yorumları 

 
Mektepte veliler basında çıkan haberler suratından Görkem’in mektepten alınmasını isteyen şikayetler yazar. Ancak İpek; müdüre ağzının hissesini verir. Oğlunun mektepte müzakere ettiğini bilen İpek mektebe geldiğinde Görkem’i orada bulamaz. Şahin; oğlana erişmek için telefon sinyalinden faydalanır. Şahin ve İpek bir parkta oğluyla buluşan Kadir’i bulur ama adam ellerinden kaçar.  
Kadir bvefat başında Ekrem adında işten tanıdığı bcerahate gidip destek ister. Sonrasında eşi eve geldiğinde Ekrem’i havuz başında yakından susturucu tabancayla öldürülmüş olarak bulur. Emniyete gelen ihbarla İpek; ailece tanıştıkları bayana destek emelli vaka mahaline gider. Sonrasında da hadisenin üzerine gidip araştırmaya başlar.
Kadir gece eve girip bir anahtarı arar. İpek anahtarı değiştirip Kadir’e verir ve kocasının 5 yıldır bu şebeke için çalıştığını bilirken Ekrem’i öldürenin kendisi olmadığını adamın ona destek ettiğini söyler. İpek konuştuklarını Şahin’e anlatır. Kadir İpek suratında yanlış anahtar verdiğinden habersizdir 
Kadir; Şile de bir markette görüntüye tutulur. Ekrem’in vefatıyla alakası olduğu düşünülür. Ekrem’in parasal anlamda hasara uğrattığı bkocamanın onu tehdit ettiğini gören komşusunun ifadesine direnerek adamla konuşurlar. Sonrasında Ekrem’in firmayı hasar ettiren çalışanını işten çıkardığını bilirler. Bu adamın ifadesi alınırken beden dili eğitimiyle sorguyu izleyip yönlendiren İpek onlara destek eder

Baş Belası Dizisi Son Bvefat Fragmanı 

Denetlenen adam Ekrem’in öldürüldüğü saatte bir partide olduğunu söyler. Partideki kamera kayıtlarında adamın tuvalete gitmek için 2 kere yerinden kalktığı görülür. Ancak İpek adamın yaptığı tikten onun ikiziyle yer değiştirdiğini; ikizi orada otururken Ekrem’i öldürmek için gereken zamanı bu biçimde kazandığını anlar. Sorguda sıkıştırılan ikiz metamorfozu kabul ederken cinayeti işlediğini inkar eder
Sorgu sırasında adam; ikizine bir iş daha verildiğini söyler. İpek Kadir için kaygılanıp Ekrem’in karısında Şile’deki yazlıklarının adresini alır. Kocasının orada saklandığını hipotez eder. Şahin de aynı varsayımla aynı yere gider. İpek ve Kadir konuşurken içeri girince adam karısını rehin alır. Şahin ve Kadir birbcerahate silah doğrultmuşken uzaktan aşikar nişancı tüfeğiyle; ikizlerden katil olanı Kadir’i vurur. 

Bir cevap yazın