Baş Belası Dizisi Nermin Kim? Gerçek ismi
Baş Belası Dizisi Nermin Kim? Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Nermin Kim? Gerçek ismi

Baş Belası Dizisinde Nermin Kuşçu rolünü canlandıran  Buse Buçe Kahraman hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Baş Belası Dizisi Nermin Kim? Gerçek ismi

Atv ekranlarında yayınlanan Baş Belası dizisi tüm coşkuyu ile devam ederken dizide rol alan Oyuncu Kadrosu sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız oyuncu Buse Buçe Kahraman ve canlandıracağı Komiser Nermin karakteri..
Baş Belası Dizisi Komiser Nermin cinayet büro ekibinde yer alan oldukça başarılı bir polis. İşi ve huyu gereği sert bir yapısı olan Komiser Nermin  İşini hoşlanarak yapan ve sabırlı birisidir. Sabrı kadar aynı zamanda oldukça duygusal olan Komiser Nermin çok tecrübeli olmayan ve takımlarda vazife yapan bir polistir. 
Baş Belası Nermin Komiser takımda yer alan  Şahin’den çok şey bileceğinin farkında birisidir. Beden dilini okumada oldukça iyi olan Nermin bunun sorgularda işe yarayacağının da farkındadır. 
Buse Buçe Kahraman Kim, nereli? Baş Belası dizisi Nermin Kim? Buse Buçe Kahraman kaç yaşında? bu suallerin cevabını yazımızın devamında verelim. 
Şimdilerde Baş Belası Dizisi Komiser Nermin rolü ile ekranlara gelen Buse Buçe Kahraman İstanbul şehrinde 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. 1,70 cm boyundadır. 54 kilogram ağırlığında olan oyuncu eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bvefatında bitirmiştir. 
Sinema ve dizi kariyerine Makûs Çocuk adlı sinema filmi ile başlayan oyuncu Çarpışma dizisinde Meltem rolünü canlandırmıştır. Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu dizilerin de de rol almıştır. 
Baş Belası Nermin, TV Dizisi 2021
Uyanış: Büyük Selçuklu Livya, TV Dizisi 2021
Çarpışma Meltem, TV Dizisi 2018
Makûs Çocuk Neşe, Sinema Filmi 2017
Yasak Elma Lila Argun, TV Dizisi 2019
Baş Belası Dizisi Komiser Nermin son bvefat giydiği giysi ve elbiselerin marka model ve maliyetleri ile alakalı ayrıntılar için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın