Baş Belası Dizisi Nazlı Gerçek ismi
Baş Belası Dizisi Nazlı Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Nazlı Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Nazlı rolünü canlandıran Dilara Aksüyek hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Baş Belası Dizisi Nazlı Gerçek ismi

Atv ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Baş Belası tüm coşkuyu ile devam ederken dizide rol alan oyuncularda dizi hayranları tarafından merak ediliyor. Dizide İpek şahsiyetinin en yakın dostu olan ve camiada hoşluğu ile bilinen sosyete hoşu Nazlı’yı itinasız giyinirken görmek neredeyse ihtimalsiz. 
Kendisine oldukça dikkat eden ve giydiği elbiseler ve bakımı ile dikkat toplayan Nazlı şahsiyeti aynı zamanda dobra ve cesur bir kadın. Usuna geleni söylemekten çekinmeyen beğendikleri karşısında oldukça gözetmeci cümbüşlü birisidir. 
Baş Belası Dizisi Nazlı Şahsiyetini canlandıran Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir şehri Karşıyaka İlçesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde bitirmiştir.  Kariyerine 2012 senesinde  “Konutlardan Bkocaman” dizisi ile başlamıştır. Son olarak  Muhteşem Asır: Kösem dizisinde “Mahfiruze Sultan” şahsiyetini canlandırmıştır.
Baş Belası Dizisi Nazlı’nın Son Bvefat Giydiği Giysi ve elbiselerin marka model ve maliyetlerini merak eden okurlarımız bağlantıyı ziyaret edebilirler.

Bir cevap yazın