Baş Belası Dizisi İpek Kıyafet ve Elbiseleri
Baş Belası Dizisi İpek Kıyafet ve Elbiseleri

Baş Belası Dizisi İpek Kıyafet ve Elbiseleri

Baş Belası Dizisi İpek Kıyafet ve Elbiseleri

Baş Belası Dizisinde İpek karakteri ile ekranlara gelen İrem Helvacıoğlu’nun dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve maliyet balakalarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Atv ekranlarında şehirk bvefatı ile ekranlara gelen Baş Belası dizisinde İrem Helvacıoğlu İpek rolü ile dizide yer alıyor. Baş Belası İpek dizide oldukça şık ve alımlı bir kadın rolünde olduğu için giydiği kıyafet ve elbiseler dizi hayranları tarafından oldukça çayırk edilmektedir. 
Baş Belası Dizisi İpek İrem Helvacıoğlu 1. Bvefat tanıtımında  giydiği açık mavi elbisesi hipotezlerimize göre biancoeneroofficial markadır.
İrem Helvacioglu yeniden dizinin şehirk bvefatında giydiği takımı justlikeyou, gömlek ve küpe nillushvintage, çanta dior, ayakkabı incideri marka olabilir. 
Baş Belası Dizisi İpek ’in giydiği kırmızı elbisesinin markası ise Whenever marka.
İrem Helvacıoğlu’nun dizide giymesini hipotez ettiğimiz elbiseler arasında yer alan açık kahverengi bol pantolan ve beyaz ceket marka ve maliyeti ile mavi takım elbisesi Beyaz pantolonu ve krem rengi hırkası ve kareli açık renk elbisesi dizinin instegram hesabında sunuldu.

Baş Belası İpek 5. Bvefat Giysileri 

Baş Belası İpek İrem Helvacıoğlu  5. bvefatta giydiği mavi renkli elbise NillushVintage marka… Aynı kombinde kullandığı çizme Christian Louboutin, çanta ise Hermes marka…
Elbise – NillushVintage
Çizme – Christian Louboutin
Çanta – Hermes
Gömlek – ADL, 199.95 TL
Etek – ADL, 149.95 79.95 TL
Çanta – Dior, 63.436 TL
Baş Belası Dizisi İpek kıyafet elbise çanta kolye küpe ayakkabı ve kombinleri marka model ve maliyetleri hakkında çayırk ettiğiniz konuları yorum alanından sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın