Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Pietro Kim?
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Pietro Kim?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Pietro Kim?

Barbaroslar Pietro Kim?Barbaroslar Dizisi Pietro Kim? 

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Pietro Kişiliğini canlandıran oyuncu ve Pietro  şahsiyetinin tarihteki yeri ve ehemmiyeti hakkındaki ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Barbaroslar Dizisi Pietro Kim? 

Papa’nın Akdeniz’e Deniz Yolu ile uzanana eli olarak tanıtımı yapılan Pietro kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Yiğit Özşener İzmir şehrinin Karşıyaka İlçesinde 6 Nisan 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. 
Dizi ve Sinema oyuncusu olan Yiğit Özşener bir çok projede yer almıştır. Oyunculuğun yanı gizeme seslendirme de yapmaktadır. 1.75 metre boyunda, 67 kilo ağırlığında olan oyuncu  Koç burcudur.
Şimdilerde Barbaroslar Dizisi Pietro rolü ile Trt ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu son olarak Ramo dizisinde Yavuz kişiliğini canlandırmıştı. Oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler arasında Bozkır, Kaybedenler Kulübü, Ezel , Güneşi Gördüm gibi projeler yer almaktadır. 
Tarihte Pietro Kişiliği Var mıdır? 
Barbaroslar dizisi Pietro şahsiyetinin tarihi kaynaklarda yaşayıp yaşamadığı hakkında yaptığımız araştırmalarda her hangi bir bilgiye tesadüfemedik. Varsayımlarımıza göre senaryo gereği oluşturulmuş hayali bir kişiliktir. 
Barbaroslar Pietro hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik.              Barbaroslar Dizisi İlyas Reis hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın