Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Antuan Kim?
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Antuan Kim?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Antuan Kim?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Antuan Kim?Barbaroslar Dizisi Antuan Kim?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Antuan Kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi ve kariyeri Antuan kişiliğinin tarihteki yeri ve ehemmiyeti hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt 1 ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşacak olan Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosu netleşti. Dizide Akdeniz Sularında Korku Yaratan Antuan şahsiyeti ise izleyenler tarafından oldukça merak edilecek bir oyuncu olacak. Peki Kim? Bu Antuan tarihte yaşamış mıdır? 

Barbaroslar Dizisi Antuan Kim?

Barbaroslar Dizisi Antuan kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Devrim Evin 12 Kasım 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sinema, film ve tiyatro oyuncusudur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini  Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bitirmiştir. 

Barbaroslar İsabel Kim? Tıkla Bil

Eskişehir ve Adana Şehir Tiyatrolarında sahne aldı. Dizi kariyerine 199 senesinde Bizim Dershane adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Her Sevda Bir Veda ve Yunus Emre adlı dizilerde rol almıştır. 

Oyuncunun rol aldığı değişik diziler ise şunlardır. 2012 senesinde vizyona girmiş olan Fetih 1453 sinema filminde Fatih Sultan Mehmet kişiliğini canlandırmıştır. 

 2014 Yunus Emre : Aşkın Sesi – Yunus Emre

2014 Her Sevda Bir Veda

2012 Fetih 1453 – Fatih Sultan Mehmet

2007 Doktorlar

2007 Kabahat Dosyası

2005 Kale İçi – Sipsi

2005 İki Arada Aşk

1999 Bizim Dershane

Barbaroslar Dizisi Antuan Tarihte Var mı?

Antuan kişiliğinin tarihi bi kişilik mi yoksa senaryo gereği yaratılmış bir şahsiyet mi olduğu dizi hayranlarının bir değişik merak ettiği mevzudur. Sent Antuan Kilisesi olarak google aramalarında neticelere ulaşabilirsiniz. Hipotezlerimize göre senaryo gereği oluşturulmuş bir kişilik olabilir.

Bir cevap yazın