Baht Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman İzle
Baht Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman İzle

Baht Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman İzle

Baht Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman İzle

Uğur Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman ile alakalı haberin devamı yazımızın devamında. 5. Bölümde Bora’yla tartışan İsme  evin hemen yan tarafından bulunan  ormanlık alana gider. Bora ise ınun peşinden ormana giderek onu bulur. Ancak asistanı ile beraber  askeri yasak bölgeye  girdikleri için hapsedilmekten kurtulamaz.  

Aileler ise çocukları gelmedikleri için oldukça kaygılanırlar. Kaygılanan  İsme’nın ailesi onları bulmak için  Bora’nın evine giderler. Daha sonra ise gözaltıdan onları almak için birlikte hareket ederler. Ufak Elif; aileyi çok beğenir ve konuttan gitmelerine izin vermez. 

Ali ve Selin ormanda İsme’yı ararken yakınlaşır. Sonrasında birbirlerini arayıp hoşlandıklarını sabırsızlıklarını itiraf ederler. Ali de Selin de çok mutlu ve heyecanlıdırlar.

Bora’nın annesi torunu için zorunlu olarak ailenin kalmasını kabul eder. İsme’nın büyük teyzesi ise kesintisiz kayın valide adayına yiğenini methedip durur ama anne oğlunun yakında ona denk birisiyle evleneceğini söyleyerek teyzenin arzusunu kaçırır

Tuğçe ve lokanta müdürünü gören Rüzgar gidişatı kavrayıp nişanlısını video vakasını Bora’ya söylemekle üstü kapalı tehdit eder. Tuğçe zorunlu olarak Rüzgar’a daha iyi davranmaya başlar.

Konuta gelen Evren ve Yasemin birbirlerini görür görmez etkilenir. İkisi de öbürünü İsme’ya sorup öbürüyle alakalı bilgi almaya çalışır. 

İnternette tıklama oranları düşünce bora değişik bir mevzu bulup işlemeleri gerektiğini söyler. Rüzgar ve Tuğçe’yi işletmede yakın gören İsme; kocasına ders vermek için bayanların yabancı erkeklerle yaptıkları ‘beyaz konutluluklar’ mevzusunu önerir. Bora mevzuyu değişik bulur ve buluşmada İsme’nın da editör olan Tuğçe’nin de yazıyı yazmasına karar verir. 

Tuğçe yazıyı yazabilmek için yabancılar şubeye gider. Rüzgar bunu bilince soluğu İsme’nın yanında alır. Onların dosyasını bilen memur bayanı arayıp öykülerini haber yapmak isteyen biri olduğunu söyler. İkili balayında olduklarını söyleyip adamı geçiştirir. İsme da Rüzgar da bu mevzuyla ilgili tanıdıkları olduğunu söyler. Bora İsme’nın tanıdığıyla yapılacak mülakata kazanç

İsme’nın mülakatı sarpa sarar zira evlenen birey Selinmiş gibi idrak edilir. Ali’nin bayana alakasını bilen Bora Selin’e bu gidişatı kuzenine acelelikle anlatması gerektiğini söyler.

Tuğçe çok bir şey yazamaz. Boraların konutta yemekte İsme’nın laptopundan kızın yazısını okur. Bora iki yazıyı da ineternete koymalarını ister. Birinciyi okuyucu tıklamaları tanımlayacaktır. Ama Tuğçe İsme’nın yazısının altına kendi adını koyar. Üstelik Rüzgar’ın desteğiyle kızın laptopundaki yazıyı da değiştirir. Bora gidişatı İsme’dan dinler ama kıza inanmaz. Ancak akşam büroda otururken İsme’nın ona tuvalette okuduğu yazıyı hatırlar. Kızın dosyasından yazıyı çıkarır. Başlık kazanan yazı olan ‘Uğur Oyunu’dur. 

İsme’nın teyzeleri konuta uğrayıp bir şeyler almasını ister. İsme evine gittiğinde Rüzgar’ı yatağında ayyaş bulur. Onu duşa yollar. O sırada yazının İsme’ya ait olduğunu kavrayan ve ona inanmadığı için pişman olan Bora kapıya kazanç. İsme işverenini göndermeye çalışır ama o sırada içeriden bornozla Rüzgar seslenir. “Oh be gerçekten iyi geldi. Gıda bir şey var mı İsme” .. Üçü de birbirini görünce şoke olur

Bir cevap yazın