Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizinin Konusu
Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizinin Konusu

Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizinin Konusu

Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizinin KonusuAziz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonda Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu, İmalci ve Rejisörü, Aziz Dizisi Mevzusu ve öbür ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Azizi Dizisi İmalcisi 
O3 Medya-Saner Ayar
Azizi Dizisi Rejisörü
Recai Karagöz
Aziz Dizisi Senaryocuyu
Eda Tezcan
Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu 
Murat Yıldırım, 
Damla Sönmez, 
Simay Barlas, 
Ahmet Mümtaz Taylan, 
Fırat Tanış,
Güven Murat Akpınar,
Eren Hacısalihoğlu,
Suzan Kardeş, 
Ayten Soykök,
Elif Sönmez 
Füsun Demirel
Meral Çetinkaya
Cenan Çamyurdu,
Baran Akbulut,
Haydar Köyel,
Berkay Akın, 
Mehmet Avdan, 
Özgür Onan, 
İmren Şengel
Aziz Dizisi Mevzusu
Her şeyini kaybeden bir adamın hayata tekerrür baştan başlayarak yine ayağa kalması, ulusunu tekerrürden özgürlüğe kavuştururken kendisini ve aşkını bulmasını mevzu edilmektedir. 

Aziz Dizisi Aziz Kim? 

Antakya’da Halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğludur. Zengin bir aileden geldiği için oldukça varlıklı ve rahat bir hayat devam ettir. Dizide Aziz Payidar kişiliğini Murat Yıldırım canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu son olarak Ramo dizisinde başrol oynamıştır. Milyoner Olmak İster adlı müsabaka programını da bir yarıyıl sunan başarılı oyuncu Aziz dizisi başrollerinde yer alan addır. 

Azizi Dizisi Pierre Kim?

Dizide Fransız Delegesi Pierre  kişiliğini canlandıran oyuncunun gerek ismi Fırat Tanış’tır. Fransız Delegesi rolüyle dizi de yer alacak ve oğlu Teğmen Andre Aziz tarafından öldürülecektir. 
Dizide Pierre rolü ile izleyeceğimiz Fırat Tanış 5 Mayıs 1975 senesinde dünyaya gelmiştir. Arıza Dizisinde en son rol alan oyuncunun yeni dizisi Aziz oldu.

Aziz Dizisi Dilbura Kim?

Dizide Dilruba rolünü  Damla Sönmez canlandırmaktadır. Amcasının oğlu ile nişanlıdır. 

Aziz Dizisi Galip Payidar Kim?

Dizide Dilbura’nın amcası Galip kişiliğini canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan aynı zamanda  Adem şahsiyetinin de babasıdır. 
Ahmet Mümtaz Taylan 12 Eylül 1985 senesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi Ankara 390d041eda164bf20626e805ab031f97 Konservatuvarında bitirmiştir. Son olarak Arıza dizisinde rol almıştır. 

Aziz Dizisi Adem Kim?

Dizide Dilbura ile nişanlı olan Adem rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Güven Murat Akpınar dır. Galip Payidar’ın oğludur. 
Aziz Dizisi Adem kişiliğini canlandıran Güven Murat Akpınar Ardahan 25 Kasım 1988 doğumludur. Tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi 390d041eda164bf20626e805ab031f97 Konservatuvarında bitirmiştir. Son olarak Yeni Hayat dizisinde rol almıştır. 

Azizi Dizisi Efnan Kim?

Dizide Efnan kişiliğini Simay Barlas canlandırmaktadır. Kendi halinde bir köylü kızıdır. Memleketinden iki sene uzak kalmak zorunda kalan Aziz tekerrür döndüğünde Efnan ile tanışır. Aralarında Duygusal bir yakınlaşa olunca Aziz Efnan ve Dilbura arasında kalacaktır.  

Bir cevap yazın