Aziz Dizisi Dilbura'nın Nişanlısı Adem Kim?
Aziz Dizisi Dilbura'nın Nişanlısı Adem Kim?

Aziz Dizisi Dilbura’nın Nişanlısı Adem Kim?

Aziz Dizisi AdemAziz Dizisi Dilbura’nın Nişanlısı Adem 

Yeni sezona iddialı diziler ile girmeye hazırlanan Show Tv ekranlarında kısa bir zaman sonra başlaması bilave edilen Aziz Dizisi etkileyici öyküsü ve güçlü oyuncu kadrosu ile merak mevzusu oldu. Dizide rol alan Dilbura’nın Nişanlısı Adem kişiliğini canlandıran oyncu hakkında ayrıntılara vipdizi izle  farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Her şeye yine başlamak zorunda kalan dizinin ana kişiliği Aziz ve onun verdiği hayat mücadelesininin mevzu edileceği dizide rol alan Adem kişiliği Aziz’in daha önceki sevgilisinin yeni nişanlısıdır.


Aziz Dizisi Adem Kim? 

Aziz Dizisi Adem kişiliğini Güven Murat Akpınar canlandırmaktadır. Dizide Aziz kişiliğinin ilk aşkı Dilbura kişiliği ile Nişanlanan Adem, Galip Payidar’ın oğludur. Aziz rolüne hayat veren Güven Murat AKPINAR Ardahan şehrinde  25 Kasım 1988 yıında dünyya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro alanında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bitirmiştir.
 Oğlak burcu olan oyuncu 1.82 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır. 

Şimdilerde Aziz Dizisi Adem kişiliği ile ekranlara gelen oyuncu 2014 senesinde 18. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Senenin En Başarılı Genç Kuşak Sanatçısı mükâfatına layık görülmüştür. Dizi kariyerine 2011 senesinde Bizim Yenge adlı dizi ile başlayan oyuncu Boynu Bükükler dizisi sonrasında İstanbul’lu Gelin dizisinde oynamıştır. Son olarak geçtiğimiz sene Yeni Hayat dizisinde Altın Beylice kişiliği ile ekranlarda olmuştur. 

Oyuncunun Rol Adığı Değişik 2018 – Ailece Afallamışız – 2017 – İstanbullu Gelin – 2016 – İstanbul Caddeleri – 2016 – Yok Artık 2- 2016 – Kocan Kadar Konuş – 2014 – Urfalıyam Ezelden – 2014 – Boynu Bükükler  – 2013 – Kadın İşi: Banka Soygunu – 2012 – Sessizler İbrahim – 2013 – Böyle Bitmesin – 2011 – Bizim Yenge

Aziz Dizisi Adem rolünü canlandıran Güven Murat kpınar hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aziz Dizisi Kenan Kim? Diye merak eden okurlarımız bağlantıyı ziyaret edebilirler. 


Bir cevap yazın