Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Aşkın Tarifi Dizisi Kanal D ekranlarından izleyenler ile buluşan yaz dizileri arasında yerini aldı.  Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri hakkında ayrıntılar haberin devamında…
Aşkı Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Aşkın Tarifi Fırat Kim? Asıl İsmi 

Aşkın Tarifi Dizisi Fırat şahsiyetini Kadir Doğulu canlandırmaktadır. Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Fırat Karasu rolü gereği oldukça mert ve gözü karadır.

Aşkın Tarifi Dizisi Sultan Kim? Asıl İsmi 

Aşkın tarifi dizisi Sultan şahsiyetini Yasemin Baştan canlandırmaktadır. Sultan Fırat’ın Antepli olan teyzesidir. Sultan şahsiyetinin için çok beğendiği kızı Sevi ve yeğeni  Fırat ’ın yeri bambaşkadır. 

Aşkın Tarifi Hazım Kim? Asıl İsmi 

Dizide Hazım Soyluer rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Cem Davran’dır. Hazım dizide Naz’ın babası rolündedir. Ailenin hemen bütün işleri ile kendisi ilgilenmektedir. Sevecen ve müsamahalı bi babadır. 

Aşkın Tarifi Taylan Kim? Asıl İsmi 

Aşkın tarifi dizisinde Alper Saldıran Taylan kişiliği ile dizide rol alan addır. Ülkede bulunan rakamlı yaşam koçlarından birisi olan Taylan parayı da oldukça beğenmektedir.  

Aşkın Tarifi Dizisi Naz Kim? Asıl İsmi 

Aşkın Tarifi Dizisinde Naz şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Serra Arıtürk’tür. Zengin bir ailenin İstanbul’lu kızıdır. Kendi lokantasını açmış ve ailesinin mirasına güvenmemiştir.  Fransa ’da gastronomi eğitimi alarak yakın dostu Şebnem ’le birlikte İstanbul şehrinde bir Fransız lokantayı açmıştır. 

Aşkın Tarifi Bora Kim? Asıl İsmi 

Aşkın Tarifi dizisinde Bora rolünü Tolgar Özaltındere canlandırmaktadır. Dizide Taylan ’ın kardeşi Bora şahsiyetini canlandırmaktadır. 

Aşkın Tarifi Dizisi Şebnem Kim? Asıl İsmi 

İdil Sivritepe Aşkın tarifi dizisinde Şebnem rolünü canlandırmaktadır. Naz’ın en yakın dostu olan Şebnem aynı zamanda Naz’ın iş ortağıdır. Fransız yemekleri üzerine birlikte İstanbul’da bir lokanta açmışlardır. 

Bir cevap yazın