Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kim? Gerçek ismi
Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kim? Gerçek ismi

Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kim? Gerçek ismi

Aşkın Tarifi dizisi Fırat’ın daha önceki Nişanlısı Asuman kişiliğini canlandıran  Elif Melda Yılmaz Kim, nereli, kaç yaşında? Ayrıntılar haberin devamında….
Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kim? Gerçek ismi

Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan  Aşkın Tarifi dizisinde rol alan Asuman kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Elif Melda Yılmaz’dır. 
7 Kasım 1977 tarihinde Eskişehir şehrinde dünyaya gelen oyuncu Müzik ve Shne Sanatları Bvefatını  Bilkent Üniversitesinde bitirmiştir. 
Başarılı oyuncu başta Bilkent Üniversitesi Tiyatrosu olmak üzere  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrolarında sahne almıştır. Dizi kariyerine 2004 senesinde Tatil Aşkları adlı dizi ile başlayan oyuncu bu dizi sonrasında Ters Köşe ve Yengeç Oyunu adlı diziler ile devam etmiştir. Son olarak Esirliğim Sensin dizisinde rol alan oyuncu Şimdilerde Aşkın Tarifi Dizisi Asuman rolü ile ekranlara gelmektedir. 
2017 Esirliğim Sensin – Alev Dora
2015-2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Meryem
2008 Yengeç Oyunu – Nuriye
2005 Ters Köşe – Kumsal Deniz
2004 Tatil Aşkları – Tuğçe
Aşkın Tarifi Dizisi Asuman son bvefat giydiği giysi ve elbiselerin marka model ve maliyetleri hakkında merak ettiğiniz tüm mevzuları yorum alanından bizlere sorabilirsiniz. Aşkın Tarifi Asuman instagram adresi https://www.instagram.com/elifmeldayilmaz/?hl=tr

Bir cevap yazın