Aşk Mantık İntikam Dizisi Çağla Giysileri
Aşk Mantık İntikam Dizisi Çağla Giysileri

Aşk Mantık İntikam Dizisi Çağla Giysileri

Aşk Mana Dizisi Çağla kişiliğini canlandıran Melisa Döngel’in dizide giydiği elbise ve elbiselerin marka, model ve maliyet balakaları hakkında ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz. 
Fox ekranlarında yayınlanan Aşk Mana İntikam dizisi  Çağla hoş ve iyi kalpli duygusal bir kız olarak dizide rol almaktadır. İyi mekteplerde aldığı eğitimin yanı gizeme babasından oldukça iyi bir terbiye almıştır. 
Aşk Mana Dizisi Çağla şahsiyeti giyim dünyasını yakından takip eden ve  trend ve modayı ise yakından takip eden giydiği elbiseler ve elbiseler öne çıkan birisidir. Firmanın üst düzey idareyicisidir. 

Aşk Mana İntikam Esra’nın Son Bvefat Giydiği Elbiseler

Aşk Mantık İntikam Esra'nın Son Bölüm Giydiği Kıyafetler

Aşk Mana İntikam Çağla ’nın dizide giydiği ve izleyenler tarafından marka ve maliyeti en çok merak edilen siyah ekip elbisesi barruslondon markadır. Çağla’nın bu elbise üzerinde taktığı küpeler ise  bodhita markadır. 
Aşk Mantık İntikam dizisi Çağla ’nın giydiği beyaz takım

Aşk Mana İntikam dizisi Çağla ’nın giydiği beyaz ekip ve büstiyer fidan simsek, küpe bodhita markalı.
Aş Mana İntikam Dizisi 9 Temmuz Son Bvefatta Çağla’nın Doğum Dününde giydiği Pembe elbise ve kendisine hediye edilen kolye’nin marka ve maliyeti ile doğum günü sonrasında giydiği kolsuz boğazlı beyaz elbisenin marka ve madoli ile alakalı ayrıntılar geliyor
Aşk Mana İntikam Dizisi Oyuncu Giysileri marka model ve maliyetleri hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aşk Mana İntikam Esra’nın Son Bvefatta Giydiği Beyaz Elbise ve Kolyeleri hakkında ayrıntılara bağlantı dayanağı ile ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın