Aşk Mantık İntikam 7.Bölüm Fragman İzle
Aşk Mantık İntikam 7.Bölüm Fragman İzle

Aşk Mantık İntikam 7.Bölüm Fragman İzle

Aşk Mana İntikam Dizisi 7. Bölüm Fragman ve Aşk Mana İntikam Dizisi Geçtiğimiz bölümlerde neler yaşandığı hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Aşk Mantık İntikam 7.Bölüm Fragman İzle

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Aşk, Mana, İntikam dizisinde Menekşe Ev Yemekleri restoranında yediği bir yemekten dolayı gıda zehirlenmesi yaşayan ve sağlık kurumuluk olan birisinin ortaya çıkması üzerine firma hasar görür. 

Aşk Mantı İntikam Ozan ise bu vaziyetten dolayı Esra’ya agresifken Elif ve Ekren evde Zümrüt annenin davranışlarından bu işte kadının parmağı olduğunu sezerler. Ekrem Ozan’a bu gidişattaki ihtimalleri anlatır. Zümrüt anne yaptığını inkar edemeyince Ozan sağlık kurumuna gidip adamı ikna eder.

Aşk Mana İntikam 7. Bölüm İzle

Eve gelen Ozan; annesine ceza olarak kredi kartlarını alır. Ekrem’in ağzından kaçırmasıyla kendisine bu komployu Zümrüt’şan yaptığını bilen Menekşe hadise çıkarır. Ozan; annesine özür diletir ama yeterli bulmayıp Menekşe’nin yanında parasız çalışmasına karar verir. Böylece Zümrüt ve Yankı birlikte restoranda çalışmaya başlarlar. 

Ekrem Elif’in “Biz ayrı dünyaların adamıyız” diyerek kendisiyle dost kalma isteğine çok bozulur. Sonrasında kızı etkilemek ve o dünyaları yakınlaştırmak için kitap okumaya başlar. Tabi önsözden aşırısını okuyamaz ama felsefesini yapmaktan geri kalmaz

Esra’nın babası herkese uslu gözlüğüyle ilgilenen bir firmanın geleceğini söyler ama kimse inanamaz. Ancak Menekşe’nin kendisinin restoranından kovması için yapmadığını vazgeçmeyen Zümrüt’le kadının tartışması sırasında gözlük paramparça olur. Gerçekten de işletmeden iki yetkili gelince herkes şoke olur

Firmada Esra ve Çınar’ın birlikte dışarı çıkıp çalışmasını çekemeyen Ozan, kızı asistanı olarak buluşmaya girme görevi verir. Ozan zorunlu olarak tek başına işe gider. Esra buluşmada düğün salonu sahiplerini yeni evleneceklerin kendi uygulamalarındaki öbür firmalarla kutular yaparlarsa iyi kazanacakları fikrini ortaya atıp karşı tarafı ikna eder.

Aşk Mana İntikam 7. Bölüm Fragman İzle

Firmada çalışanlar akşam dışarı yemeğe gidecekken Çınar’la gidemesin diye ona yeniden iş devirir. Çınar yemekte içi rahat etmeyip yemeği koli ettirip firmada Esra’ya götürür. Birliktece yerler. Ozan onları görür. Çınar bu arada hem Çağla’ya hem de Ozan’a Esra’dan etkilendiğini söyler.

Ertesi gün uzak bir yerde firma aktifliği vardır. Çınar banalde gitmeyecekken Esra gidiyor diye gider. Onun bu surattan gittiğini fark eden Ozan da kazanç. Voleybol maçında Esra ve Çınar’ın kutlama için devamlı sarılması Ozan’ı kızdırınca asapla topa süratle vurur. Top Esra’nın kafasına gelince kısa bir baygınlık yaşar. 

Ozan ve Esra akşam tam günün agresifliği ve söz sokmalarının restleşmesi için birbirlerine giderken karşılaşıp geçmişleriyle başlayan ardından o gün Çınar ve Esra’nın yakınlıklarında son bulan bir tartışma ederler. Ozan hırsla Esra’ya kaba söz edince kız tokadı yapıştırır. Esra’nın peşinden giden Ozan; onu ve Çınar’ı el ele görür. Esra da Çınar’ın bir şey anlatacakken elini yakalamasından ve bunu Ozan’ın görmesiyle afallamıştır.

Bir cevap yazın