Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro
Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro

Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro

Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Bütün Kadro 

Show tv ekranlarında Eylül ayında başlaması bilave edilen Arıza Dizisinde Hangi Oyuncu Kadrosun yer aldığı merak mevzusu oldu. Rejisörlüğünü  Recai Karagöz beyin yapacağı Arıza Dizisinde bir çok oyuncu yer alıyor. Arıza Dizisi tanıtım fragmanı ile birlikte dizinin çok ses getireceği hipotez edilirken dizinin henüz yayın günü ve saati belli olmadı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı dizide yer alan Oyuncu Kadrosun Bütün Kadrosu aşağıda….

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri 

Arıza Dizisi  kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım, Yeşim Gül gibi adlar yer alıyor. 

Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Bütün Kadro 

Tolga Sarıtaş Arıza Dizisi Ali Rıza 

Arıza Dizisi Ali rıza kişiliğini canlandıracak olan başrol oyuncudur. Kendi halinde ağırbaşlı bir semtte yaşamaktadır. Taksisine aldığı bir kızı darp eden sevgilisini vurması ile hayatı değişecektir. Söz Dizisi Yavuz şahsiyeti ile tanınan Tolga Sarıtaş  30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. 

Ayça Ayşin Turan Arıza Dizisi Halide

Halide kişiliğini canlandıracak olan kadın başrol oyuncusudur. 25 Ekim 1992 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Zemheri dizisi Firuze rolü ile son olarak ekranlarda yer almıştı.

Arıza Dizisi Ahmet Mümtaz Taylan

…………….kişiliğini canlandıracak olan akılda oyuncudur. 12 Ekim 1965 doğumludur. Bir çok dizi film ve projede rol almıştır. Dizide Zengin bir mafya babasını canlandıracaktır. 

Arıza Dizisi Olgun Toker

………….. Fuat Ersoylu’nun oğlu rolünü canlandıracak. 12 Mart 1986 Mersin doğumlu olan oyuncu 1.80 metre boyunda, 77 kilo ağırlığındadır. Balık burcu olan oyuncu dizide zengin ve son derece güçlü olan Fuat Ersoy kişiliğinin şımarık ve her istediğini yapan birisidir.

Levent Can Arıza Dizisi Fuat Ersoylu

Arıza Dizisi Fuat kişiliğini canlandıracaktır. 1971 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen oyuncu bir çok dizi ve filmde başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Arıza Dizisi Fuat şahsiyeti ile zengin ve güçlü bkocamanını oynayacaktır. 

Arıza dizisi Murat Daltaban 

………kişiliğini canlandıracak olan oyuncudur. 5 Mayıs 1966 Ankara doğumludur. 1.82 metre boyunda, 79 kilo ve Boğa burcudur. Bir çok dizi ve projede yer almıştır. 

Arıza Dizisi Dilara Aksüyek 

………..kişiliğini canlandıran ad oldu. İzmir şehrinin Karşıyaka İlçesinde 24 Temmuz 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslan Burcu olan Dilara Aksüyek 1.68 metre boyunda, 58 kilo ağırlığındadır. Son olarak İstanbul’lu Gelin dizisinde İpek rolünü canlandırmıştı. 

Arıza Dizisi Cavit Çetin Güner Murat Şahsiyeti 

Arıza Dizisi Murat kişiliğini canlandıran Cavit Çetin Güner, 21 Şubat 1986 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen Bursa olan oyuncu Balık Burcıdır. 1.71 metre boyunda, 68 kilo ağırlığındadır. 2003 senesinde yayınlanan Hayat Balakası dizisi Cavit şahsiyeti ile kariyerine başlayan oyuncu, son olarak Yasak Elma dizisinde Hilmi rolü ile ekranlara gelmiştir. Arıza Murat Kim? Detaylı balakalar bağlantıda….

Arıza Dizisi Uygar Özçelik 

Arıza Dizisi …………kişiliğini canlandıran Uygar Özçelik 1 Ocak 1983 senesinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. 1.72 cm boyunda olan oyuncu 75 kilogram ağırlığındadır. 

Arıza Dizisi Pınar Çağlar Gençtürk,

Arıza Dizisi ………..kişiliğini canlandıran Pınar Çağlar Gençtürk Kocaeli 1982 doğumludur.  Yeditepe Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bvefatı sonrası Yüksek Lisans da yapmıştır. Son olarak  Kadın dizisinde hekim’u canlandıran oyuncunun yer aldığı diziler ise şunlardır. 

Kadın Hekim, 2019
Evlat Kokusu Meryem, 2017
Bizim Öykü Tufan’ın Daha Önceki Karısı Ferda, 2017
Dostlar İyidir Sema – Eren’in Annesi Sema, 2016
Çalıkuşu Münevver, 2013
Çıplak Gerçek Gülsen, 2012
Muhteşem Asır Beyhan Sultan, 2011-2013
Büyük Buluşma Şermin, 2004

Arıza Dizisi Ali Rıza Kubilay,

Arıza Dizisi ……….kişiliğini canlandıran Ali Rıza Kubilay  15 Mart 1977 tarihinde Başkent Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. 1.86 metre boyunda, 83 kilodur. Son olarak 2019 senesinde Mermi adlı dizide rol almıştır. 

Arıza Dizisi Yağız Can Konyalı,

Arıza Dizisi ……….kişiliğini canlandıran Yağız Can Konyalı, 20 Eylül 1991 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.  Başarılı oyuncu 1.77 metre boyunda, 73 kilo ağırlığında ve Başak burcudur. Son olarak 2019 senesinde Aşk Ağlatır adlı dizide Rüzgar kişiliğine hayat vermiştir. 

Arıza Dizisi Cankat Aydos,

Arıza Dizisi …………..kişiliğini canlandıran Can Aydos Ankara şehrinde 12 Aralık 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak uzun vakit basketbol oynamıştır.  Bir Çılgın Sevda Behsat Ç gibi dizilerde rol almıştır. 

Arıza Dizisi Hazal Benli,

Arıza Dizisi ……….şahsiyeti ile dizide rol alan Hazal Benli, 10 Haziran 1993 senesinde İstanbul ’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Ün Bvefatı mezunudur. Arıza Dizisinde oynayan Hazal Benli, 1.72 metre boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. Oyuncu İkizler burcudur.

Arıza Dizisi Duygu Akdeniz,

Arıza Dizisi …………kişiliğini canlandıran Duygu Akdeniz İzmir şehrinde 12 Haziran 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. 178 santimetre boyunda ve 60 kilodur. Duygu Akdeniz, ikizler burcudur. İşi gerçeğinde modelliktir.

Arıza Dizisi Kemal Burak Alper,

Arıza Dizisi Fikret kişiliğini canlandıracak olan Kemal Burak Alper son olarak Behsat Ç dizisinde rol almış ve izleyenler tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Bütün bir psikopat polis olarak bu dizide rol alan Kemal Burak Alper 19 Nisan 1988 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bvefatında mezun olan oyuncu  1.80 metre boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır. Koç burcu olan oyuncu Arıza Dizisinde Fuat’ın oğlunun adamlarından birisidir. 

Arıza Dizisi Burak Demir,

Arıza Dizisi …………..kişiliğini canlandıran Burak Demir, 3 Kasım 1978 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Mssf Tiyatro bvefatından mezun olmuştur. Yüksek llisansını Bahçeşehir üniversitesinde tiyatro alanında yapmıştır. 2000 senesinde Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ekranlarında yayınlanan Hedef Mutluluk adlı dizide rol alan oyuncu son olarak İnadına Yaşamak adlı filmde oynamıştır. 

2000 – Hedef Mutluluk Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 2 dizi

2000-2006 – Bizim Evin Halleri
2005 – Kanlı Düğün
2005 – İffet TV filmi
2006 – Daha Neler
2007 – Genco
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2009 – Hırçın Kız Kadife TV filmi
2009 – Denizden Gelen Sinema
2010-2012 – Değişik Desenler
2013 – 2014 – Muhteşem Asır
2013 – Bizim Okul
2013 – Sağ Salim 2: Sil Baştan Sinema
2013 – İnadına Yaşamak

Arıza Dizisi Ergun Kuyucu,

Arıza Dizisi ……………kişiliğini canlandıran Ergün Kuyucu 1 Haziran 1969 senesinde Sivas şehrinde dünyaya gelmiştir. B,r çok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak Arıza Dizisi kadrosunda yer alan ad oldu. 

Arıza Dizisi Fatih Dokgöz,

Arıza Dizisi Gökay Müftüoğlu,

Arıza Dizisi Sıla Gözüm,

Arıza Dizisi Yeşim Salkım

Arıza Dizisi Yeşim Gül

Bir cevap yazın