Arıza Dizisi Seda Kim? Arıza Seda Gerçek ismi ?
Arıza Dizisi Seda Kim? Arıza Seda Gerçek ismi ?

Arıza Dizisi Seda Kim? Arıza Seda Gerçek ismi ?

Arıza Dizisi Seda Kim?

Arıza Dizisi Seda kişiliğini canlandıran oyuncunun kim olduğu ve hakikat ismi dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Pazar akşamları Show TV ekranlarında alaka ile izlenen diziye Seda kişiliği şe katılan Eda Şölenci hakkında ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz…

Arıza Dizisi Seda Kim? 

Arıza Dizisi Seda kişiliğini canlandıracak olan oyuncu ile dizinin ana kişiliği olan Halide birbirlerine rakip olacaktır. Dizide 25 li yaşlarda olan Seda zengin ve oldukça hoş bir kızdır. Çok Zeki olan Seda dizinin durumu ile de Ali Rıza’nın hayatının bir parçası olmayı başaracaktır. 

Arıza Dizisi Seda Hakikat İsmi?

Arıza Dizisi Seda rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi Eda Dunisa Şölenci ’dir. İzmir şehrinde 18 Ağustos 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Konservaturar eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde bitirmiştir. Aslan BTümörcü olan oyuncu  1,63 boyunda 50 kilo ağırlığındadır. 
Şimdilerde Arıza Dizisi Seda kişiliği ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine 2015 senesinde ekranlara gelen Güneşin Kızları adlı dizi ile başlamıştır. Bu dizide dizinin ana kişiliği olan Selin’in dostu rolü ile yer almıştı. 2 sene sonra ise İsmi Efsane dizisinde Çiler şahsiyetine hayat vermiştir. 
Aynı sene Aslan Ailem adlı komedi dizisinde Pelin rolünü canlandırmıştır. 2019 senesinde Nalan rolü ile Aşk Ağlatır dizisi sonrasında şimdi Arıza dizisinde rol almaktadır.
 
Arıza Dizisi 
Aşk Ağlatır 
Aslan Ailem 
İsmi Efsane 
Güneşin Kızları

Arıza Dizisi Seda Giysi ve Elbiseleri 

Arıza Dizisine yeni katılan ve hoşluğu ile diziye ayrı bir renk katacak olan Seda kişiliğini canlandıran Eda Şölenci dizide giydiği giysi ve aksesuarlar ile de adından sıkça söz ettirecektir. 
Arıza Dizisi Seda son bvefat giydiği elbise kazak giysi ayakkabıların marka model ve maliyet balakalarını bu bvefatta bulabilir yorum alanından merak ettiğiniz giysi hakkında balaka talebinde bulunabilirsiniz. 

Bir cevap yazın