Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek ismi
Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Melek Kim? Hakikat İsmi 

Arıza Dizisi Mithat’ın Eşi Melek şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Yeşim Salkım’dır. Yeşim Salkım Arıza Dizisi Halide’nin Teyzesi Melek rolü ile dizide yer alan addır. 1968 senesinde dünyaya gelen Yeşim Salkım sesi kadar oyunculuk da gösterdiği performans ile de göz dolduruyor. İlk bvefatı ile bu akşam ekranlara gelecek olan Arıza Dizisi Melek Halide’nin teyzesi ve Mithat’ın eşidir. 

Arıza Dizisi Melek Yeşim Salkım Kim?

Yeşim Salkım Arıza Dizisinde Melek şahsiyeti ile dizide yer alacak olan addır. 1968 senesinde dünyaya gelmiştir. Arnavutluktan orijinli birisidir. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Kendisi gibi bbası da müzisyendir. Eşkıya filminde gösterdiği oyunculuk performansı ile oldukça beğenilmiştir. 

Yeşim Salkım Dizileri ve Filmleri

İstanbullu Gelin dizisinde Sedef rolü ile ekranlara gelen oyuncu Hayalet adlı projede rol aldıktan sonra şimdilerde Arıza Dizisi Melek şahsiyeti ile dizide yer almaktadır. Oyuncunun yer aldığı değişik dizi ve filmler ise şunlardır. 
Arıza – 2020
Hayalet – 2020
Ne Olur Gitme – 2019
İstanbullu Gelin Sedef – 2018
Bahtiyar Bahtıkara Pakize – 2017
Evlat Kokusu Hünkar – 2017
Makas – 2016
Kocamın Ailesi Şeniz – 2014 / 2015
Huzur Caddeyi Emel – 2012
Sessiz Gemiler – 2007 / 2008
Eşkıya Emel – 1996

Arıza Dizisi Melek Giydiği Giysiler ve Elbiseler

Sesi oyunculuğu ve hoşluğu ile dizide sık sık ekranlarda yer alacak olan Arıza Dizisi Melek Yeşim Salkım giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri oldukça merak edilmektedir. 
Arıza Melek giydiği giysiler hakkında ayrıntılı balakaları vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Merak ettiğini elbise ve elbise hakkında yorum alanından sualinizi yazabilirsiniz. 
Arıza Dizisi Melek hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Derya hakkında ayrıntılı balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek ismi Arıza Dizisi Melek Kim? Hakikat İsmi 

Bir cevap yazın