Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek ismi
Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Halide Kim? Asıl İsmi 

Arıza Dizisi Halide kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 senesinde Sinop şehrinde doğmuştur. Annesi Sinoplu olan oyuncunun babası ise Kastamonulu dur. Ayça Ayşin Turan Arıza Dizisi Halide rolü ile dizinin ana şahsiyetlerinden birisidir. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bvefatında eğitimin almaktadır. Sinop Belediye konservatuarında eğitim görerek oyunculuk eğitimlerini ise Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosundan almıştır. Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu bütün listesi için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Arıza Dizisi Halide rolü ile show tv ekranlarında bu sezon ekranlara gelecek olan Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda ve 47 kilo ağırlığındadır. Akrep burcu olan oyuncu Arıza Dizisinde Ali Rıza kişiliğini canlandıran Tolga Sarıtaş ile baş-rollerde yer alacaktır. 
Arıza Dizisi Halide kişiliği dizinin bir değişik ana kişiliği olan Ali Rıza ile kazara tanışan ve zengin bir ailenin kızı rolünü canlandıracaktır. Özellikle yer altı dünyasının karanlık ve zengin ailesinin kızları Halide ailesi için oldukça değerlidir. Ailesinin biricik kızları olan Halide dizide senaryo gereği dürüst ve mert bir delikanlı olan Ali Rıza ile tanışması neticeyi yolları kesişecektir. Taksici Ali Rıza ile Halide ihtimalsiz bir aşk içinde kendilerini bulacaklar. Halide karanlık ailesi ile taksici Ali Rıza arasında kalacaktır. 

Arıza Dizisi Halide Ayça Ayşin Turan Hangi Dizilerde Oynadı

Arıza Dizisi Halide rolünü canlandıran Ayça Ayşin Turan 2011 senesinde dinle sevgili adlı dizi ile kariyerine başlamış ve bu dizide Gülfem rolünü oynamıştır. 2014 senesinin hoşlanılan dizisi Karagül’de İsme rolü ile ekranlara gelmiştir. 2016 senesinde yayınlanan Altınsoylar adlı dizide Burcu, 2017 senesinde yayınlanan Meryem adlı dizide ise Meryem kişiliği ile başrol oynamıştır. 2019 senesinde Leyla kişiliği ile Hakan Muhafız dizisinde rol alan oyuncu 2015 senesinde Zeliş kişiliği ile Sevimli Riskli adlı sinema filminde rol almıştır.  

Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek ismi Arıza Dizisi Halide Kim? Asıl İsmi 

2020- Arıza Halide
2019 – Hakan: Muhafız Leyla
2017 – Meryem Meryem Akça
2016 – Altınsoylar Burcu
2015 – Sevimli Tehlikei Zeliş
2014 – Karagül İsme
2011 – Dinle Sevgili Gülfem

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisinin çekimlerinin İstanbul şehrinde başlayacapı ve yeni sezonda ekranlarda olacağı hipotez ediliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi adlar yer alıyor. 

Arıza Dizisi Halide Giydiği Elbiseler ve Elbiseler

Arıza Dizisi başrol oyuncusu Halide’nin dizide giydiği elbise ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ve takılar ise zengin bir kızı canlandırdığı için merak edilen mevzulardan olacaktır. Arıza Dizisi Halide giydiği elbiseler ve giysilerin marka model ve maliyet balakaları ile alakalı suallerinizi bu bvefattan sorabilirsiniz. Dizide şıklığı ile ön tasarıda olacak Halide kişiliği ile alakalı düşüncelerinizi bekliyoruz.
Arıza Dizisi Halide hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Murat hakkında ayrıntılı balakalara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın