Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek ismi
Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Derya Kim?

Arıza Dizisi Derya rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi Hazal BENLİ İstanbul 1993 doğumludur. Arıza Derya Halide’nin Teyzesi Meleğin kızıdır. Refah içinde büyüyen şımarık birisidir. Anne ve babasının göz bebeğidir. Dersleri makûs olduğu için özel mekteplerde okumuştur. 
Bol bol alışveriş yapmayı seven birisidir. Babasının lekeli işlerinden haberdardır. Ancak babasının lekeli işleri onun için çokta ehemmiyetli değildir. Onun için ehemmiyetli olan zenginlik içinde yaşamaktır. Bütün bir Halide Hayranıdır. Ailesi için Halide dahil kimseye acımayacak birisidir. 

Arıza Dizisi Derya Hakikat İsmi Kariyeri Hazal Benli 

Arıza Dizisi Derya rolünü canlandıran Hazal Benli, İstanbul şehrinde 10 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara üniversitesinde Opera Ün Bvefatında bitirmiştir. Hazal Benli ilk olarak 2015 senesinde Deniz Yıldızı adlı dizi ile kariyerine başlamıştır.
Şimdilerde Arıza Dizisi Derya rolü ile ekranlara gelen Hazan Benli 2016 senesinde Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinde rol almıştır. 2018 Senesinde ise hoşlanılan bir dizi olan Dargın Çiçeklerde rol almıştır. 2019 senesinde mola veren Hazal Benli 2020 senesinde kısa bir zaman Hizmetçiler dizisinde rol almıştır. 
Son olarak Arıza dizisinde Derya şahsiyeti ile kariyerini devam ettiriyor. Oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
 

Hazal Benli’nin Oynadığı Diziler Arıza Dizisi Derya

Arıza / 2020
Hizmetçiler / 2020
Dargın Çiçekler / 2018
Kara Yazı / 2017
Bu Şehir Arkandan Gelecek / 2016
Deniz Yıldızı / 2015

Arıza Dizisi Derya Giysi ve Elbiseleri 

Arıza Dizisi Derya kişiliğinin dizide giydiği giysi ve elbiseler ile aksesuarları oldukça merak edilmektedir. Arıza Derya giydiği elbise ve kombinlerin marka model ve maliyet balakalarını vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Arıza Derya elbiseleri hakkında suallerinizi yorum bvefatından sorabilirsiniz. 

Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek ismi Arıza Dizisi Derya Kim? Hakikat İsmi 

Bir cevap yazın