Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi
Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi

Arıza Dizisi Burak Kim? Asıl İsmi 

Arıza Dizisi Burak kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Olgun Toker 1986 Mersin doğumludur. Arıza Dizisi Burak Fuat Ersoylu’nun ikinci oğlu ve onun mirasının veliahtıdır. Babası Kabahat dünyasının kralıdır. Anne sevgisi olmadan büyüyen Burak takıntılı ve psikopat bir kişiliktir.
Arıza Dizisi Halide şahsiyetine aşıktır ve bu aşk sanki takıntı halini almıştır. Ona aşık olduğunu sansada hakikatinde bu yalnızca yalanlanmanın verdiği bir hırstır. İstediği her şeye sahip olmuş olan Burak kabahat kraliyetinin varisidir. Ali Rıza nın en büyük düşmanı olacaktır. 
Arıza Dizisi Burak kişiliğini canlandıran Olgun Toker 12 Mart 1986 doğumludur. Tiyatro eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde almıştır. Olgun Toker, 1.80 metre boyunda, 77 kilo ve Balık burcudur.
Arıza Dizisi Burak rolünü canlandıran Olgun Toker 2012 senesinde Son adlı dizi ile kariyerine başlamıştır. Karadayı dizisinde Melih rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2019 senesinde Bir Aile Öyküsü dizisinde Mahur rolünü canlandırmıştır. 2018 senesinde Yol Dostum 2 filminde Selim şahsiyeti ile beyaz perde de yer almıştır.

Arıza Burak Nasıl Bir Kişilik?

Burak dizide zengin bir iş adamı ve karanlık dünyada işleri olan bir banın minik oğludur. Babasının yolundan giden Burak abisine pek fazla benzemez. Burak saplantılı bir biçimde aşık olduğu Halide’nin peşinden gittiği bir sırada Halide’yi bindiği taksiden güçle indirmek isterken Taksinin kullanıcısı olan Ali rıza tarafından adamları vurularak kendisi de tokatlanır. 
Bu gidişatı içine hazmedemeyen Arıza Dizisi Burak birde görüntülerin sosyal medyaya yansıması ile sanki deliye döner. İntikamını Almak İçin Alirıza nın kardeşinin düğününü adamları ile birlikte basar. Burada Alirıza ve Semtli ile bir müddet tartışılar. Bu arada yaşanan arbede sırasında Burak’ın silahı ateş alır ve Alirıza’nın kardeşi vurulur. 
Duruşma düzeyinde Alirıza Burak’tan verilecek olan cezaya razı gelmesi halinde onu bağışlayacağını babasına söyler. Ancak bunu kabul etmeyen aileye karşı Alirıza ise savaş duyuru eder. Babasının güçü ile saklanan Burak’ın tüm adamlarını tesirsiz hale getiren Alirıza Burak’ın kafasına silahı yaslar ve dizinin ilk bvefatı bu biçimde biter. 

Arıza Dizisi Burak  Oynadığı  Filmler  

2010 – Gizli Hayatlar Can
2011 – Bir Ses Böler Geceyi Zülfü
2011 – Kurtuluş Son Durak Hırsız
2012 – Hükümet Kadın Adnan
2013 – Düğün Dernek Güvenlik
2014 – Hükümet Kadın 2 Adnan
2016 – Minik Esnaf Oktay
2017 – Benim Babam Bir Melek Ümit TV Filmi
2018 – Yol Dostum 2 Selim

Olgun Toker ’in rol aldığı diziler:

2012 – Son Taner
2012-2014 – Karadayı Melih
2014 – Şeref Meselesi
2014 – Benim Adım Gültepe Reşat
2015 – Tatlı Minik Yalancılar
2016 – 2017 – Hayat Şarkısı Mahir
2017 – Hayat Gizemleri Kemal
2018 – Dip İsmail
2019 – Bir Aile Öyküsü Mahur

Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek ismiArıza Dizisi Burak Kim? Asıl İsmi 

Arıza Dizisi Burak kişiliğini canlandıran Olgun Toker hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Avukat Füsun hakkında ayrıntılı balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın