Annemizi Saklarken Dizisi Füsun Kim?
Annemizi Saklarken Dizisi Füsun Kim?

Annemizi Saklarken Dizisi Füsun Kim?

Annemizi Saklarken Dizisi Füsun Kim?Annemize Gizlerken Dizisi Füsun 

Annemize Gizlerken Dizisi Füsun rolü ile Yeşim Ceren Bozoğlu’nun kariyeri ve dizide giydiği elbiseler, kıyafetler, pabuçlar ve takılarının marka ve maliyetleri hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Star ekranlarında kısa bir müddet sonra ekranlara gelmesi beklenen Annemize Gizlerken dizisi oyuncu kadrosu ve kişilikleri yavaş yavaş belirli olmaya başladı. Bu oyunculardan biriside Yeşim Ceren Bozoğlu oldu. 

Annemize Gizlerken Füsun kişiliğini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu Başşehir Ankara’da 29 Temmuz 1974 senesinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini  Dokuz Eylül Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesinde bitirmiştir. 1.61 metre boyunda 58 kilo ve Aslan burcudur.

Şimdilerde Annemize Gizlerken Füsun rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Yeşim Ceren Bozoğlu son olarak Yüzleşme adlı dizide rol almıştır. Bir çok dizi, film ve tiyatro oyununda sahne almıştır. 

Annemize Gizlerken Füsun Giysileri 

Dizide Füsun rolünü canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu’nun giydiği elbiseler ve giysilerin marka model ve maliyetleri ile oyuncunun pabuçları, takıları, aksesuarları hakkında ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz. 

Dizide rol alan Bora şahsiyeti hakkında ayrıntılara bu irtibattan erişebilirsiniz 

Bir cevap yazın