Annemizi Saklarken Dizisi Derya Kim?
Annemizi Saklarken Dizisi Derya Kim?

Annemizi Saklarken Dizisi Derya Kim?

Annemizi Saklarken DeryaAnnemize Gizlerken Dizisi Derya 

Annemize Gizlerken Dizisi Derya rolü ile dizide yer alan Ece Yaşar’ın kariyeri ve Dizide giydiği elbiseler ve elbiseler ile alakalı ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Annemize Gizlerken Derya Kim?

Annemize Gizlerken Handan’ın Kızı Derya kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Ece Yaşar’dır. Ece Yaşar 17 Haziran 1994 senesinde Başkent  Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Denzli’li olan oyuncu  İkizler btümörcüdür. Eğitimlerini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bvefatında bitirmiştir. 1,65 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. 

Şimdilerde Annemize Gizlerken Dizisi Handan’ın kızı Derya rolü ile Star ekranlarında yer alan Ece Yaşar dizi kariyerine ilk olarak Kara Sevda adlı dizi ile başlamıştır. Show tv ekranlarının beğenilen dizisi Çukur adlı dizide Karaca rolünü canlandıran oyuncu 2021 senesinde  Exxen’de yayınlanan Vefat Zamanı adlı internet dizisinde yer almıştır. 

Annemize Gizlerken Derya Elbiseleri 

Annemize Gizlerken dizisinde Handan’ın kızı Derya rolünü oynayan Ece Yaşar’ın son bvefatta giydiği  elbise ve ayakkabıları, elbiseleri, çantası kolyesi ve küpelerinin marka model ve maliyetleri bu bvefatta yer alacaktır. 

Ece Yaşar Rol Aldığı Film ve Diziler:

Vefat Zamanı TV Dizisi 2021

Direniş Karatay Maral Sinema Filmi 2018

Çukur Karaca Koçovalı, TV Dizisi 2017-2018

Kara Sevda 2 Sezon, Eda, TV Dizisi 2015-2016

Bir cevap yazın