Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kim? Gerçek ismi
Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kim? Gerçek ismi

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kim? Gerçek ismi

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kim? Gerçek ismiAnnemize Gizlerken Dizisi Burcu 

Annemize Gizlerken Dizisi Burcu rolünü canlandıran Merve Neşelen’in kariyeri ve Burcu şahsiyetinin dizide giyeceği giysiler, elbiseler ile aksesuarlarının marka ve modellerine ait ayrıntılara haserin devamından uluşabilirsiniz. 

İlk bvefatı ile 8 Aralık Çarşamba akşamı saat:20:00 de ekranlara gelecek olan dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin kadrosunda yer alan Merve Neşelen’in canlandırdığı Burcu kişiliği ise merak mevzusu oldu. 

Annemize Gizlerken Burcu Reel İsmi Nedir?

Dizide Burcu kişiliğini canlandıran oyunucunun reel ismi Merve Neşelen 9 Ekim 1996 senesinde  İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Yaşar Üniversitesi Milletle İlişkiler Bvefatı’nde bitiren oyuncu  İşte Benim Tarzım adlı müsabaka programında yer almıştır.  

Merve Neşelen 2018 senesinde Star TV ekranlarında günlük diziler arasında yer alan İsmini Sen Koy dizisinde  Defne rolünü canlandırmıştır. 2020 senesinde Bu Benim Masalım adlı dizide yer alan hoş oyuncu Exxen’de yayınlanan bu dizide Seçkin kişiliğini canlandırmıştır. 

Annemize Gizlerken Burcu Giysileri

Dizide BTümörcü rolü ile yer alan Merve Neşelen’in dizinin son bvefatında giydiği elbise elbise kazak triko gömlek mont kaban ve kullandığı çanta giydiği ayakkabı, taktığı kolye ve küpeler ile takıları çantası ve saati gibi aksesuarların marka model ve maliyetlerine bu bvefattan ulaşabilirsiniz. 

Merve Neşelen Rol Aldığı Diziler 

2021- Annemize Gizlerken 

2020 – Bu Benim Masalım

2018 – İsmini Sen Koy

Oyuncunun sosyal medya adresine https://www.instagram.com/merveneşelen/ bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Annemize Gizlerken Dizisi Sevil hakkında ayrıntılar için bağlantıyıziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın