Annemizi Saklarken Dizisi Bora Kim?
Annemizi Saklarken Dizisi Bora Kim?

Annemizi Saklarken Dizisi Bora Kim?

Annemizi Saklarken Dizisi Bora Kim?Annemize Gizlerken Dizisi Bora 

Annemize Gizlerken Dizisi Bora rolünü canlandıran Erdem Kaynarca’nın kariyeri be dizide giydiği elbiselerin marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntıları haberin devamından bulabilirsiniz. 

Star ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan Annemize Gizlerken Dizisi Oyuncu Kadrosu netleşmeye başlıyor. Eskiki yazılarımızda sizlere Annemize Gizlerken Handan ve Handan’ın Kızı Derya kişilikleri hakkında balakalar vermiştik. 
Annemize Gizlerken Bora kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Erdem Kaynarca 1 Ocak 1992 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Oğlak Burcu olan oyuncu 1,77 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır. Tiyatro üzerine eğitimlerini Kadir Has üniversitesinde bitiren oyuncu ayrıca Felsefe bvefatını  Ortadoğu Teknik Üniversitesinde bitirmiştir. 
Şimdilerde Annemize Gizlerken Bora kişiliğini canlandıran Erdem Kaynarca dizi kariyerine ‘Kalp Atışı ’ adlı dizi ile başlamış ve bu dizide Mehmet rolünü canlandırmıştı. Gençliğim Eyvah adlı dizide Çavi kişiliğine hayat vermiştir.  Son olarak İsme Masalı Dizisinde Batu rolüne hayat veren oyuncunun rol isimliği değişik dizi ve filmleri ise şunlardır. 

Annemize Gizlerken Bora Elbiseleri 

Annemize Gizlerken Dizisi Bora’nın Giydiği Elbiselerin Marka Model ve maliyetleri hakkında yorum alanından sormak istediklerinizi bekliyoruz. 
2021- İsme Masalı/ Batu
2021- Portatif/ Suat
2021- Şeref Bey/ Oktay
2020- Gençliğim Eyvah/ Çavi Bozoğlu
2020- Alef/ Celal
2018/19 – Yasak Elma / Dündar Çelikkan
2018 – Bir Çılgın Rüzgar / Tunahan
2017 – Kalp Atışı / Mehmet
2021- Pure White/ Kemal
2021- Children of the Butterfly Kelebegin Cocuklari pre-production/Murat
2019- The Pit / Zafer Kısa Film
2017- Proof of Cheating / Sarp  Kısa Film
2017- Ground Level Kısa Film
2016 – Emanet

Bir cevap yazın