Ada Masalı Dizisi Haziran Gerçek ismi
Ada Masalı Dizisi Haziran Gerçek ismi

Ada Masalı Dizisi Haziran Gerçek ismi

Ada Masalı Dizisi Haziran Gerçek ismi

İsme Masalı Dizisi Haziran kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Ayça Ayşin Turan’dır. İlk bvefatı ile Star ekranlarında yayınlanan İsme Masalı Dizisinde Ayça Ayşin Turan Haziran rolü ile dizide yer alan isim oldu. 
İsme Masalı Haziran Kim?
Haziran şahsiyeti dizide Biricik ile yakın dost olan ve kısa süreliğine İsme’ya giden ancak daha sonra içinde bulunduğu gidişat sebebi ile İsme’da uzun süre kalan birisi olacak. Çalıştığı iş yeri için Adaya giden ve Poyraz’ın makûs birisi olduğunu düşünerek onun mali vaziyeti ile alakalı balakaları sızdıran ve onun banka kredilerini ödeyememesine sebep olan birisidir. Annesi moda tasarımcısıdır. Ancak yaptığı elbiseler beğenilmeyince mali vaziyeti bozulmuş ve evini satmak istemektedir. 
Daha Poyraz’ın işini bozduğu için ona öneride bulunur ve vaziyeti kurtarmak için Poyraz’dan onun yerini kiralamak ve ona arka tasarıda dayanak etmek istemektedir. 
İsme Masalı Dizisinde Haziran rolü ile dizide yer alan Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 senesinde Sinop şehrinde dünyaya gelmiştir. Radyo sinema Televizyon bvefatını İstanbul Üniversitesinde bitirmiştir. 
Dizi kariyerine 2011 senesinde yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle başlamıştır. İsme şahsiyeti ile daha sonraki senelerde Karagül dizisinde rol almıştır. 
Netflix ’de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla rolünde oynayan oyuncu Akrep Burcudur. 1.67 metre boyunda ve  47 kilodur. 
Ayça Ayşin Turan ’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Hakan: Muhafız Leyla TV Dizisi
2017 – Meryem Meryem Akça TV Dizisi
2016 – Altınsoylar Burcu TV Dizisi
2015 – Sevimli Tehlikei Zeliş Sinema Filmi
2014 – Karagül İsme TV Dizisi
2011 – Dinle Sevgili Gülfem TV Dizisi

Bir cevap yazın