Ada Masalı Dizisi 1. Bölüm Özeti
Ada Masalı Dizisi 1. Bölüm Özeti

Ada Masalı Dizisi 1. Bölüm Özeti

Ada Masalı Dizisi 1. Bölüm Özeti

İsme Masalı 1.Bvefat özetinde dizinin ana kişiliklerinden olan Haziran ve Poyraz birlikte otel firmaya başlar. Haziran şahsiyeti gerçeğinde büyük şehirde plazada yaşanan bir kişiliktir. İşvereni olan Doygun bey onu Tokyo projesini alabilmesi için ona yalanlayamayacağı bir öneri de bulunur. 
İsme Masalı Dizisi Son Bvefat Oyuncu Elbiseleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Teyzesinin yaşamaya devam ettiği daha öncekinden ise anneannesinin yaşadığı Kırlangıç Adasına proje için gider. İşvereninden aldığı misyon ise Ali Görkem adında yaşlı aksi ve kimsenin hoşlanmadığı bkocamanına arazisini satması için telkinde bulunmaktır. 
Bu iş için Haziran çok yakın dostu olan Biricik ile beraber Kırlangıç Adasına giderler. Arazisini satmayan adamı tanımadığı için onun zeytinyağı fabrikasına gider ve bir yolunu bularak bilonçalara ait fotoğrafları sürükler ve işverenine gönderdir.  Fabrikanın mali açıdan güç gidişatta olduğunu gören işveren ise bu gidişatı bankaya bildirir. Banka da kredi harekâtlarını askıya alır. 
Dizinin ana şahsiyeti olan Haziran ilk gece bu adada bir cümbüşe katılır. Burada Poyraz ile tanışır. ertesi gün ise arazinin sahibin yaşlı bir adam değil de Poyraz olduğunu ve gerçeğinde iyi birisi olduğunu bilir. Onu güç gidişatta bıraktığı için pişman olur ve iki ay izne ayrılır. Tekerrür adaya dönerek Poyraz’a takviyeci olmak emeli ile onunla birlikte daha önceki oteli firmaya başlar. 

İsme Masalı Dizisi Son Bvefat Fragman İzle

Bir cevap yazın