Ada Masalı Biricik'in Kardeşi Ateş Kim?
Ada Masalı Biricik'in Kardeşi Ateş Kim?

Ada Masalı Biricik’in Kardeşi Ateş Kim?

İsme Masalı Dizisi Biricik şahsiyetinin kardeşi Ateş rolünü canlandıran Efe Adabaş hakkında detaylara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Ada Masalı Dizisi Biricik'in Kardeşi Ateş Kim?

Star tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Ay imal imzalı İsme Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosunı tanıtmaya devam ediyoruz. 

İsme Masalı Dizisi Ateş dizide rol alan Biricik şahsiyetinin kardeşini canlandırmaktadır. Yatılı mekteplerde eğitim alan Ateş’in ablası ile kardeşlik duyguları çok fazla değildir. 

Yatılı mektepten ablasının yanına gelen Ateş bir zaman sonra, ablasının davranışlarından rahatsız olarak onun yanından ayrılır. Biricik ise yanından ayrılan kardeşini ararken Ateş dizide rol alan bir başka şahsiyet olan Nehir ile tanışır. 

Ateş ve Nehir birbirleri ile tasalaştıkları sırada Biricik’te bir kaç birey ile beraber kardeşi Ateş’i aramaya koyulur. Nihayet Ateş ve Nehir’i sonunda bulurlar. 

İsme Masalı Ateş Asıl İsmi 

İsme Masalı Dizisi Ateş kişiliğini canlandıran Efe Adabaş eğitimlerini Yeditepe Üniversitesinde bitirmiştir.  “Kırmızı Oda” dizisinde Ali rolünü canlandırmıştır. Dizi kariyerinden evvel İşbir Yatak adlı reklam fimlerinde rol almıştır. @efeadabas kullanıcı ismi ile Instagram yer almaktadır. 

Kırmızı Oda Ali – 2021

İsme Masalı Ateş – 2021

İsme Masalı Ateş Instagram Hesabı

Bir cevap yazın