Acemi Anneler Dizisi Sevda Kim?
Acemi Anneler Dizisi Sevda Kim?

Acemi Anneler Dizisi Sevda Kim?

Acemi Anneler Sevda  Asıl İsmi? Kariyeri Yaşı Boyu Kilosu ve daha bir çok merak etiğiniz mevzu vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…
Acemi Anneler Dizisi Sevda

Acemi Anneler Dizisi Sevda Kim?

Acemi Anneler Dizisi Sevda rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Begüm Topçu  Başkent Ankara’da 3 Haziran 1985 senesinde dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu olan Begüm Toğçu 1,58 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. 
Şimdilerde Acemi Anneler Sevda şahsiyeti ile Trt ekranlarında yayınlanan günlük dizide rol alan oyuncu daha evvel Banu şahsiyeti ile Deniz Yıldızı adlı dizide rol almıştır. Begüm Topçu Konservatuarı Hacettepe Üniversitesinde okumuştur. Başarılı oyunca 2014 senesinde evlenmiştir.
Bir çok tiyatro oyununda sahne alan Begüm Toğçu dizi kariyerine 2008 senesinde Kınacılar Konağı adlı dizide canlandırdığı Asiye şahsiyeti ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Deniz Yıldızı’nda rol alan oyuncu 2015 senesinde Aşkların en Hoşu adlı dizide Zeyno şahsiyetine hayat vermiştir. 
Yer Aldığı Projeler
Aşkların En Hoşu Zeyno 2015
Deniz Yıldızı Banu 2009 – 2015
Kınacılar Konağı Asiye 2008
Trt ekranlarında hafta için her gün yayınlanacak olan günlük dizilerden birisi olacak olan Acemi Anneler Sevda rolü ile dizide yer alacak olan Begüm Topçu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Acemi Anneler Dizisi Hayat rolünü canlandıran oyuncu hakkında balakalar kapsayan yazımıza erişmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. begumtopcu85 kullanıcı ismi ile instegramda yer alan oyuncunun yazımız tarihi itibari ile 56 Bin takipçisi bulunmaktadır. 

Bir cevap yazın