Acemi Anneler Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi
Acemi Anneler Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi

Acemi Anneler Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi

Acemi Anneler Nil rolünü canlandıran Merve üçler Kim? Asıl İsmi yaşı, boyu kilosu ve kariyeri hakkında ayrıntıları vipdizi.net farkı ile haberimizin devamında bulabilirsiniz…
Acemi Anneler Dizisi Nil Kim? Gerçek ismi

Acemi Anneler Dizisi Nil Kim?

Acemi Anneler Dizisi Nil şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Merve Üçer Başkent Ankara’da 5 Şubat 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu 1,76 metre boyunda ve 53 kilodur. 
Lise eğitimi sonrasında Felsefe bvefatını Ankara Üniversitesinde bitirmiştir. 2013 senesinde katıldığı Miss Turkey müsabakası sonrasında manken ve model olarak çalıştı. 
Şimdilerde Acemi Anneler Nil rolü ile Trt ekranlarında yer alan oyuncu dizi kariyerine ilk olarak İblisin Oğlu 13. Vahşet adlı sinema filmi ile başlamıştır.  2014 senesinde Deli Dershane 3 adlı filmde Zeynep rolünü oynamıştır. 
İlerleyen yarıyılda Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinde Elif rolünü canlandırmıştır. Spor yapmayı ve kitap okumayı seven oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Merve Üçer’in rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Beni Bırakma Elif TV Dizisi
2014 – Deli Dersane 3 Zeynep Sinema Filmi
2013 – İblisin Oğlu 13. Vahşet Sinema Filmi
Acemi Anneler Nil rolünü canlandıran Merve Üçer dizi de giydiği giysi ve elbiseler ile taktığı takılar ve aksesuarlar hakkında bu bvefatından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
Bir evvelki yazımızda sizlere Acemi Anneler Dizisi Beyza hakkında balakalar vermiştik. Trt ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan Acemi Anneler dizisi geniş oyuncu kadrosu ile dikkat topluyor. 

Bir cevap yazın