Acemi Anneler Dizisi Murat Kim?
Acemi Anneler Dizisi Murat Kim?

Acemi Anneler Dizisi Murat Kim?

Acemi Anneler Dizisi Murat Kim? 

Acemi Anneler Dizisi Murat karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Tolga Akman 26 Nisan 1986 İstanbul doğumludur. Boğa burcudur. 1,81 metre boyunda olan oyuncu 75 kilodur. Tiyatro eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 
Acemi Anneler Dizisi Murat Kim?

Murat Acemi Anneler dizisinde Hayatını insanlara yardımcı olmaya adamış birisi olarak izleyenlerin karşısına çıkacaktır. Bunun için  işinde başarılı, hırsları olmayan, para kazanmaktansa olabildiğince fazla insan kazanmayı tercih eden birisidir. Acemi Anneler Murat, idealist ve karizmatik bir insandır.
Acemi Anneler Murat rolü ile şimdilerde trt ekranlarında yayınlanan günlük dizide rol alan Tolga Akman kariyerine ilk olarak Hayat ’ isimli sinema filmi başlamıştır. İlerleyen dönemde ise tarihi dizilerden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. 
İncir ağacı dizisinde canlandırdığı Bekir karakterinin yanı sıra Muhteşem Yüzyıl, 40, Sınıf, Menekşe ile Halil, Küçük Sırlar, Melekler Korusun, Her Sevda Bir Veda, Beni Affet, Aşkın Bedeli, Azazil, Göç Zamanı, Yola Geldik  isimli dizi ve filmlerde oynamıştır. 
Beni Affet adlı dizideki Yaman karakteri ile büyük bir ün edinen yakışıklı oyuncu, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Acemi Anneler ’ adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaktadır.
Acemi Anneler Murat karakterini canlandıran Tolga Akman hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna gelirken Acemi Anneler Dizisi Cenk hakkında merak ettikleriniz için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın