7 Haziran Pazar Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
7 Haziran Pazar Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

7 Haziran Pazar Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

7 Haziran Pazar Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışmasında sona doğru yaklaşılırken bu akşam oynanacak olana dokunulmazlık oyunu oldukça önem arz etmektedir. 6 Haziran günü yapılan dokunulmazlık oyununda mağlubiyet ile ayrılan mavi takım kaptanı Cemal Can sorumluluğu üzerine alarak kendi ismini yazmalarını istedi. 
Takım arkadaşlarının 3 ü Cemal Can’ın adını yazarken bir kişi ise Yasin’in adını yazdı. Mavi takımda Cemal Can’ın bu yaptığına en çok da Nisa anlama veremeyerek tekrar böyle bir şey yapmamasını istedi. Ünlüler ve gönüllüler takımı kırmızı ve mavi takım olarak ayrılsa da takım kaptanları yaptıkları seçimler ile adeta ünlüler ve gönüllüler takımları kurdular. 

Survivor 100. Bölüm Dokunulmazlı Kim kazandı?

Survivor Bu akşamki Dokunulmazlık Oyunu Canlı Sonuçlar 

Mavi Takım durumu 9-6 önde iken Takımlardan En İyi 3 yarışmacı ile devam edilme kararı sonrasında Yasin ve Sercan arasında ki yarışı Sercan kazanarak durumu 9-7 ye getirdi. Daha sonra ise  Berkan ve Cemal Can arasında yapılan parkur yarışını Berkan kazanınca durum 9-8 kadar geldi. En iyiler arasında  yapılan Ardahan ile Yunus Emre arasındaki müsabakayı ise kazanan isim Ardahan oldu ve Dokunulmazlık Oyununu Mavi Takım Kazandı.

Kırmızı Takim -8
Mavi Takım -10
Bugün yapılacak olan dokunulmazlık oyununu tahminlerimize göre morali oldukça yüksek olan Kırmızı Takım kazandı. Bizim tahmin ve  analizimiz 7 Haziran Dokunulmazlık oyununu kazanan takımın Sercan’ın kaptanlığındaki kırmızı takım olacağı yönündedir. Tahmin Tutmadı 🙂
Bu akşam yapılan Survivor dokunulmazlık oyununda Barış ve Yasin arasında ufak bir tartışma yaşanırken oyun sonunda ise Sercan ve Yasin arasında atışma yaşandı. Kırmızı takımın moralleri oldukça yerinde görünürken Mavi takım kaptanı Cemal Can’ın evrim ile ilgilenmesi başta Nisa olmak üzere takımda yer alan diğer yarışmacıların pek hoşuna gitmişe benzemiyor. 

7 Haziran Pazar Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı?7 Haziran Pazar Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Bir cevap yazın